Filtrovat podle

Velikost

Velikost

Lokty


Počet produktů: 2

Aktivní filtry

Lokty CCM Next 23 YTH

Běžná cena 940 Kč Cena 827 Kč -12%
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici
Lokty CCM EP Next 23 Pohodlí by mělo být přizpůsobeno, i když na led vstoupíte jen jednou za čas. Tyto chrániče loktů z kolekce NEXT se snadno přizpůsobují a jsou pohodlné. Navíc jsou navrženy tak, aby je příležitostní hráči jakéhokoli věku mohli používat tak často (nebo tak zřídka), jak se jim zlíbí! Dvoudílná konstrukce : Spolehlivá a funkční ochrana s pocitem lehkosti, ideální pro rekreační použití v každém věku. Předloktí z lisované pěny EVA + vložka z PE : Sublimovaná podšívka se skvělou lehkou ochranou kolem předloktí. PE loketní jamka s konstrukcí JDP + "donutový" otvor : Konstrukce JDP je navržena tak, aby rozptylovala sílu nárazu od loketního kloubu, zatímco pohodlí a přizpůsobení zvyšuje polstrování v kruhovém tvaru donutu. Kloubový biceps s tvarovanou plastovou vložkou z PE : Sublimovaná podšívka a elastická konstrukce rukávů pro skvělé pohodlí a pohyblivost. Zjednodušený systém tří řemínků : Přizpůsobte si padnutí a pohodlí.

Lokty CCM Tacks XF PRO YTH
  • -12%
  • NOVÉ

Lokty CCM Tacks XF PRO YTH

Běžná cena 1 749 Kč Cena 1 539 Kč -12%
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Dopřejte své mladé hokejové hvězdě to nejlepší s nejvyšší řadou dětských loketních chráničů CCM Tacsk XF PRO YTH.

  • Krytka JDP vyztužená D3O® Zero + lisovaná pěna: Profesionální chránič a nově umístěné D3O® Zero, které lépe podpírají loket a pomáhá odvádět energii nárazu pryč od kloubů. Chránič tak poskytuje mladým hráčům ochranu na elitní úrovni
  • Kloubový biceps: PE pěna poskytuje pohodlí a mobilitu.
  • Systém nastavování dvojitými popruhy: Loket drží na místě díky dvojitému systému upínání. Maximální pohodlí a ochrana.