Filtrovat podle

Velikost

Velikost

Lokty


Počet produktů: 10

Aktivní filtry

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 1. 1 480 Kč -12% 1 302 Kč
  Skladem

Lokty CCM JetSpeed 680 SR

Běžná cena 2 680 Kč Cena 2 358 Kč -12%
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici
Lokty CCM EP JetSpeed 680 Chrániče loktů JETSPEED FT680 se vyznačují novou hybridní třídílnou konstrukcí, která usnadňuje pohyb a věrně kopíruje klouby lidské ruky. Jsou vyrobeny z lisované PE pěny a nabízejí skvělé pokrytí, takže se jedná o součást výbavy, bez které prostě nemůžete vstoupit na led. Hybridní třídílný design : Nový design s pohyblivou bicepsovou podložkou vám umožní hýbat se přirozeně v lehčí, ale stále robustní konstrukci. Plastový chránič předloktí z lisovaného PE : Kvalitní tvarovaný PE a sublimovaná podšívka poskytují vynikající ochranu a pohodlí. Krytka z lisovaného PE s konstrukcí JDP + odkrytý kryt z pěny EVA : Anatomický otvor ve tvaru donutu a sublimovaná podšívka poskytují vynikající ochranu a pohodlí. Pohyblivá bicepsová podložka + PE vložka : Krytí nejvyššího kalibru v oblasti bicepsu a měkká vložka pro ochranu a pohodlí na soutěžní úrovni. Flexibilní středový zajišťovací popruh + nylonový popruh na předloktí : Pohodlné a plně nastavitelné uchycení.

Lokty CCM Tacks XF PRO SR
 • -12%
 • NOVÉ

Lokty CCM Tacks XF PRO SR

Běžná cena 4 659 Kč Cena 4 100 Kč -12%
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Zažijte ochranu na míru s hokejovými chrániči loktů CCM TACKS XF PRO SR.

Jejich jedinečná nastavitelná konstrukce umožňuje posunout chránič předloktí na preferovanou oblast krytí. Tyto chrániče jsou navrženy s konstrukcí FLEXMOTION a nabízejí volnost pohybu bez kompromisů v ochraně. Chrániče JDP a komfortní podložka D3O® Zero pohlcují energii nárazu a zajišťují, že vaše lokty zůstanou v bezpečí. Konstrukce ADPTFIT poskytuje pohodlné nošení, které plně zakryje vaše předloktí a umožní vám udržet kontrolu nad pukem.

 

 • Maximální krytí ASD (Anatomical Shield Design) + dvoudílná konstrukce: Naše dvoudílná konstrukce je navržena tak, aby poskytovala maximální úroveň ochrany a pohodlí, a vy jste tak byli připraveni zvládnout i ty nejhorší nárazy, aniž byste museli obětovat svou pohyblivost.
 • Nastavitelný chránič ADPTFIT vybavený D3O® Zero + sublimovaná vložka: Profesionální vstřikovaný chránič předloktí poskytuje maximální krytí a odolnou ochranu. Konstrukce chrániče ADPTFIT umožňuje přizpůsobit krytí podél předloktí podle vašeho herního stylu. Pohodlné výstelky z pěny EVA nabízejí lepší prodyšnost a pohodlí.
 • Anatomická krytka JDP + komfortní podložka D3O® Zero: Profesionální chránič a nově umístěné D3O® Zero, které lépe podpírají loket a pomáhají odvádět energii nárazu pryč od kloubů.
 • Dvouvrstvý biceps FLEXMOTION + vzduchové kanálky: Náš dvouvrstvý biceps FLEXMOTION udrží váš loket na svém místě a zvýší rozsah pohybu. Prodyšnost je také klíčová, proto jsme přidali vzduchové kanálky, které zvyšují proudění vzduchu během hry.
 • Ochrana ADPTFIT + popruhy s trojitým stahovacím středovým popruhem + 360° obepínající popruh na předloktí: Plně nastavitelné krytí díky naší ochraně ADPTFIT a 360° obepínajícímu pásku zajišťuje, že váš loket zůstane na svém místě. 

Lokty CCM Tacks XF 80 SR
 • -12%
 • NOVÉ

Lokty CCM Tacks XF 80 SR

Běžná cena 2 399 Kč Cena 2 111 Kč -12%
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Hokejové lokty CCM TACKS XF80 SR jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily přirozenému tvaru vašeho těla a poskytovaly vynikající pohyblivost a maximální ochranu, abyste mohli na ledě vyniknout v každém směru.

Díky dvoudílné konstrukci ASD (Anatomical Shield Design), vstřikovanému chrániči se sublimovanou vložkou a loketnímu chrániči s krytím z pěny EVA nabízejí tyto chrániče ochranu a pohodlí na mimořádné úrovni.

 

 • Maximální krytí ASD (Anatomical Shield Design) + dvoudílná konstrukce: Navrženo k zajištění skvělé úrovně krytí, která kopíruje přirozený tvar těla a zároveň umožňuje maximální ochranu bez omezení pohyblivosti.
 • Štít proti sekání + sublimovaná podšívka: Vstřikovaný kryt předloktí nabízí prvotřídní ochranu a pohodlí.
 • Chránič JDP + potah z tvarované pěny EVA: Anatomický tvar podložky s otvorem a sublimovaná podšívka poskytují vynikající ochranu a pohodlí.
 • Plovoucí vycpávka bicepsu + zesílený kryt bicepsu: Prvotřídní ochrana a pohodlí.
 • Délkově nastavitelný popruh na předloktí: Dá se nastavit na míru a díky tomu loket skvěle padne.

Lokty CCM Tacks XF SR
 • -12%
 • NOVÉ

Lokty CCM Tacks XF SR

Běžná cena 3 169 Kč Cena 2 789 Kč -12%
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Hokejové chrániče loktů CCM TACKS XF SR jsou navrženy tak, aby poskytovaly ochranu a pohodlí na elitní úrovni bez kompromisů.

Díky maximálnímu pokrytí ASD (Anatomical Shield Design), vstřikovanému chrániči s technologií D3O® Zero a skořepině navržené tak, aby rozptylovala energii nárazu, disponují tyto chrániče vlastnostmi špičkového vybavení, ale se zvýšeným komfortem. Dvouvrstvý systém FLEXMOTION zvyšuje rozsah pohybu a pohodlně stabilizuje loket.

 

 • Maximální pokrytí ASD (Anatomical Shield Design): Navržena tak, aby poskytovala ochranu a pohodlí na špičkové úrovni, a vy jste tak byli připraveni čelit i těm nejtvrdším nárazům.
 • Ochrana proti proříznutí s vložkou D3O® Zero + sublimovaná podšívka: Vstřikovaný chránič předloktí s technologií D3O® Zero nabízí prvotřídní ochranu a pohodlí.
 • Anatomický chránič JDP + komfortní podložka: Chránič lokte JDP navržený tak, aby odváděl sílu nárazu mimo loketní kloub.
 • Dvouvrstvý biceps FLEXMOTION: Náš dvouvrstvý biceps FLEXMOTION udrží váš loket na svém místě a zvýší váš rozsah pohybu.
 • Dvojitý středový popruh ADPTFIT + 360° obepínající popruh na předloktí: Plně nastavitelné krytí díky našemu středovému popruhu ADPTFIT a 360° obepínajícímu popruhu zajišťuje, že váš loket zůstane na svém místě.